Apie mus

           Esame įsikūrę viename iš modernių Vilniaus rajonų Fabijoniškėse. Turime tris šiuolaikiškai įrengtas sales, barą, puikią virtuvę, kurioje darbuojasi tikri profesionalai ( kavinę VMVT įvertino labai aukštu higienos ir švaros balu – 4-iais puodeliais ), patogų privažiavimą, uždarą kiemą, automobilių stovėjimo aikštelę.

         

           Jauki pagrindinė salė banketo metu talpina iki 80 žmonių, furšeto,- iki 130. Jeigu tai renginys kuriam nereikia vietos šokiams (gedulingi pietūs, kt.), jungtinėje salėje (pagrindinė + veidrodinė) vienu metu galime susodinti iki 130 žmonių. Einant į salės gilumą susidaro įspūdis, jog patekote į prabangią ir paslaptingą viduramžių pilį. Salėje yra graži scena, gausūs šviesos efektai, garso aparatūra, didelis ekranas leidžiantis žiūrėti muzikinius klipus, filmus, arba pačių atsineštą video/foto medžiagą. Besilinksminant taip ir norisi užtraukti smagią dainą. Pas mus Jūs visada galėsite padainuoti karaoke, populiariausios dainos lietuvių ir rusų kalbomis Jūsų paslaugom.

 

      Klasikinė banketinė salė banketo metu talpina iki 44 žmonių, furšeto metu, iki 60 – ties. Šioje salėje yra didelis atskiras stalas su minkštasuoliu kuris puikiai tiks „vaikų stalui“, „alaus stalui“, ar tiesiog pailsėti smagiai pasišokus, atsigerti kavos. Salėje yra visiškai naujos galingos garso kolonėlės, šviesos efektai,  personalo iškvietimo mygtukas, kurį paspaudus, kaip mat pasirodys kavinės darbuotojas.

 

         Veidrodinė salė talpina iki 30 žmonių. Ši graži, skoningai įrengta salė yra pusantro metro pakilusi virš pagrindinės salės ir atskirta nuo jos sunkiomis bordo ir aukso spalvos užuolaidomis bei juodo metalo tvorele. Šoninė šios salės siena visa iš veidrodžio, kuris įsiremia į originalų siluetą.

 

Kiekviena salė turi savo atskirus išėjimus į kavinės uždarą kiemą,  savo rūbines, sanmazgus, priverstinę ventiliaciją, kondicionierius

 

ORGANIZUOJAME RENGINIUS:

 

  • Vestuvės, jubiliejai, krikštynos, pirmoji komunija;
  • Kalėdiniai bei Naujametiniai renginiai įmonėms ir organizacijoms;
  • Išvežamieji banketai. Užsakovui pasiimant pačiam maistą iš kavinės, minus 7 %  nuo banketinio menių kainų;
  • Maistas išsinešimui (pobūvis namie ar ofise). Minus 7 % nuo banketinio menių kainų;
  • Maitinimo paslaugos švietimo ir ugdymo įstaigoms (seminarai, apmokymai);
  • Turistinių grupių maitinimas;
  • Abiturientų, studentų šventės;
  • Tradiciniai ir teminiai vakarėliai, kiti uždaro tipo vakarai;
  • Gedulingi pietūs / metinės.

 

           Mums svarbu Jūsų norai, pageidavimai, nuomonės, tad rašykite mums, skambinkite ir mes padėsime Jums kuo įdomiau praleisti laisvalaikį, organizuoti šventę, ar kitokio pobūdžio renginį. Surasime muzikantus, šokėjus, renginių vedėjus, kitus atlikėjus.  

 

 

  GARANTUOJAME  MALONŲ  IR  GERĄ  APTARNAVIMĄ.