Banketai – Furšetai

 

 Maistas išsinešimui bet kokiai progai

Giminių šventė, draugų vakarėlis namuose ar ofise su kolegomis, gedulingi pietūs netekus artimo, visą maistą paruošime, o jeigu reikia ir atvešime  pas Jus.

Farširuotos žuvys, vištos, šalti mėsos ir žuvies patiekalai, silkių užkandžiai, salotos, vieno kąsnio sumuštinukai, krepšeliai su visais įmanomais įdarais, vėrinukai, suktinukai, rinkiniai prie šampano (vyno) ir alaus, karštieji patiekalai ir t.t...    

-8 % nuolaida nuo banketinio menių kainos  pasiimant maistą patiemas

 

 

Vertinantys patirtį, grožį ir kokybę, svarbiai progai atšvęsti renkasi kavinę 

 

 „VIS – A – VIS“

 

                      Kavinė „Vis-A-Vis“ savo ištikimus ir naujus klientus, profesionaliu darbu ir nuoširdžiu dėmesiu džiugina jau 14-tus metus. Net devynis darbo metus, kavinės personalas rengia ir organizuoja visus įmanomus pobūvius (banketus bei furšetus): vestuves, jubiliejus, krikštynas, įmonių šventes, kalėdinius ir naujametinius renginius, maistas išsinešimui (pobūvis namie ar ofise, minus 10 % nuo banketinio menių kainų pasiimant maistą patiems) tiesiog šventinius pietus, kitas svarbias šventes,  verslo pietus, gedulingus pietus,  metines. 

 

 Šventėms ir pobūviams skirtas meniu išsiskiria siūlomų patiekalų įvairove. Visi produktai tiktai švieži, nenaudojami pusfabrikačiai, viskas ruošiama tik kavinės virtuvėje. Jokio "konvejerio", aptarnaujame tik iš anksto užsakytus renginius, nėra lankytojų iš gatvės. Kavinę VMVT įvertino labai aukštu higienos ir švaros balu - 4-ais puodeliais. Valgiaraštis sudaromas individualiai su kiekvienu klientu pagal Jo pageidavimus ir biudžetą. Pas mus Jūs visada jausitės išskirtiniais vakaro šeimininkais.

 

 Šventinis stalas gali būti kaip vienas bendras, taip ir atskiri apvalūs stalai. Vienu metu jungtinėje salėje (pagrindinė + veidrodinė) galime susodinti iki 130 žmonių, furšeto metu talpiname iki 150 svečių. Renginio metu pagrindinėje salėje susodiname nuo 35  iki 80 žmonių, dviejose banketinėse salėse atitinkamai nuo 20 iki 30/40 žmonių.

 

 Įspūdingas kavinės interjeras padės sukurti šventinę nuotaiką, o čia įamžintos vestuvinės, ar gražaus jubiliejaus nuotraukos bus puikus prisiminimas Jums ir Jūsų artimiesiems. Dauguma užsakovų  - pagal svečių, kurie jau pas mus lankėsi, rekomendacijas. Jau tapo įprasta, kad pas mus susituokusios poros grįžta švęsti krikštynų, šeimų nariai, draugai,  vieni - kitų gimtadienius, jubiliejus.

 

 Na ir žinoma ne paskutinė detalė yra ta,- kas, kaip, ir kaip apsirengęs aptarnaus Jūsų pobūvį. Mūsų barmenai – padavėjai laikosi klientų aptarnavimo standarto, kurio reikalavimai atitinka Lietuvoje taikomas etikos normas.

 Vaikinų apranga: klasikinio modelio juodos kelnės, balti marškiniai, juodos liemenės, peteliškės, juodi batai. 

      Merginų apranga: klasikinio modelio juodi sijonukai dengiantys kelius, balti marškinukai, juodos liemenės, kaklajuostės, bespalvės pėdkelnės, juodi bateliai.

 

 Prireikus daugiau privatumo, pagrindinės salės langai uždaromi apsauginėmis žaliuzėmis ir niekas iš gatvės nemato nei kas vyksta kavinėje, nei kas jos svečiai . Kiekviena salė turi savo, atskirą įėjimą (išėjimą).

 

 Klientų patogumui šalia kavinės įrengta didelė mašinų stovėjimo aikštelė, kiemas aptvertas tvora. Po pobūvio kavinės kiemas uždaromas, galima saugiai palikti automobilius ir pasiimti juos kitą dieną.

 

Aptarnaujantis personalas malonus tačiau neįkyrus, todėl šventės metu Jums niekas netrukdys jaustis jaukiai. Banketinėje salėje įrengtas personalo iškvietimo mygtukas, tad galėsite patys išsikviesti barmeną, kada tik jis bus Jums reikalingas. Visose salėse yra garso aparatūra, šviesos efektai,  kondicionieriai. Pagrindinėje salėje įrengtas didelis video ekranas su projektoriumi, kuriame galėsite žiūrėti  savo atsineštą video ar foto medžiagą, lietuvių ir rusų kalbomis traukti karaokė dainas. Kad šventė neapkarstų nuo organizacinių darbų, užsisakiusiems pobūvį galime pasiūlyti muzikantus, šokėjus, vakaro vedėjus.  

 

Taip pat paruošiame ir atvežame maistą į Jūsų šventės vietą (pasiimant maistą patiems iš kavinės, taikoma 10 % nuolaida).

 

 Namie (ofise) nedidelis pobūvis?  Kam sukt  galvą  dėl šventinio stalo? Siūlome įvairius šventinius maisto gaminius išsinešimui : įdaryta lašiša, įdarytas karpis, įdaryta višta, įvairūs mėsos ir žuvies vyniotiniai,  salotos, šalti - karšti užkandžiai, sumuštinukai, krepšeliai, vėrinukai, suktinukai ir t.t.. Palikite šį galvos skausmą mūsų kavinės virėjom ir Jūs tikrai nenusivilsite. Pagal pageidavimą maistas pristatomas į pasirinktą vietą, taip pat  paruoštus patiekalus (termo induose ar padėkluose) galite pasiimti patys (pasiimant maistą patiems iš kavinės, taikoma 10 % nuolaida).

  Tradicinės ar šiuolaikiškos, kuklios ar prašmatnios, žiemą ar vasarą, popiete ar vakare – kiekvienas turi savo tobulos šventės viziją. Kavinės „Vis-A-Vis“ kolektyvas padės Jums sukurti nepakartojamą šventę. Mes vertiname tiek savo nuolatinius svečius tiek naujus klientus – Jums mūsų išskirtinis dėmesys ir geriausi pasiūlymai.